CV

Yrkesbakgrunn

  • Kommunikasjonsansvarlig, Stortingsrepresentant Rytman
    • Mai 2015 – Mars 2017
  • Webmaster, Gründerforeningen
    • August 2015 –
  • Sommervikar, Drammens Tidende
    • Juli 2014
  • Frilansjournalist, Røyken og Hurums Avis
    • April – August 2013

Utdanning

  • PR og Markedskommunikasjon, Handelshøyskolen BI
    • 2016 – 2019
  • Radio- og TV- journalistikk, Skjeberg FHS
    • 2013 – 2014

Politikk

  • Styremedlem, Hurum FrP
    • November 2016 –

Frivillig Arbeid

  • Spaltist, Studentavisen INSIDE
    • September 2016 –